FC Grup, %100 Türk sermayesi ile kendi markalarını oluşturmuş,kendisine ait olan sıradışı ruh ile beraber, moda sahnesinde yerini almış, emin adımlarla ve sanatsal tasarımlarıyla farklılık oluşturan genç ve dinamik ekibiyle bir tasarım merkezi halini almıştır. Erkek hazır giyim sektöründe ince ayrıntıları, kalitesini, sanatı, modern çizgilerin ötesine mükemmel bir uyum ile taşımaktadır. Giyimin modern stilini ortaya koyan bununla birlikte FC Plus markası kendi çatısı altında güçlü ve dinamik ekibini oluşturmuştur. Özgün bir marka ve yaşam stili oluşturmanın gerekliliğine inanan FC Grup ,Türk erkek hazır giyim sektörüne FC Plus markasını kazandırmıştır. Âdeta bir yaşam biçimi ve özgürlüğün temsili olan FC Plus, hiç kimsenin cesaret edemediği sıra dışı tasarımlara imza atmış ve atmaya devam etmektedir.

      İlk önceliği kalite olan FC Plus, tasarımlarıyla şık bir yaşam sunuyor. Günün her anında rahatlık vadeden ürünler, sıradışı renkler, desenler tasarlayan FC Plus, modaya yeni yorumlar güncel ürünler kazandırmaktadır. Spor giyimden takım elbiseye, şık bir çizgi yakalamak isteyen erkeklerin ihtiyacı olan her şey FC Plus’ın birbirinden özel koleksiyonlarında yerini almaktadır.

     FC Plus tüm dünyada erkek hazır giyim sektöründe yer alan stil eşleşmelerinin dışında farkını, kalitesini hissetmek ve hissettirmek isteyen tüm erkekler için eşsiz bir tarz oluşturarak adını tüm dünyada duyurmuştur. FC Plus'ı sektöre kazandıran FC Grup erkek hazır giyimde 32 yıllık deneyime ve yüksek kalite standartlarına sahiptir. Alanında profesyonel kadro yapısı, sezonda 10, yılda 20 farklı koleksiyon üretimi yapmaktadır. FC Plus "modayı takip etmek için değil, takip ettirmek için varız" sloganı ile çıktığı bu yolda, dünyaca ünlü markaların kendisine verdiği "THE FASHION VIRUS" ünvanı ile modayı yeniden oluşturmaya ve erkek giyimine ilham vermeye devam etmektedir.

     Tüm dünyada tanınan birçok  ünlünün, günlük hayatında tercihi olan FC Plus topluma ilham veren sanatçıların tercihi olmakla da onur duymaktadır. FC Plus tarzının benimsenmesi ve her geçen gün artan yoğun ilgi ve talepleri karşılamak için alanında uzman 145 personeli ile toplamda 5.000 m2 kapalı alanda özenle ve gizlilik içeresinde hiç durmaksızın çalışmaya ve modaya öncülük etmeye devam etmektedir. Bir erkeğin ihtiyacı olan her türlü tekstil ürününe, koleksiyonlarında yer veren FC Plus hiçbir kalite standardından ödün vermeden rakiplerini geride bırakarak moda sektörü ve kamuoyunun takdirini kazanmıştır.

     FC Grup oluşan beklentiler karşısında DRAFT, HECTOR CUPER, FC LUXURY ve FC PREMIUM adlarıyla her biri farklı tarzda markaları oluşturarak beklentilere cevap vermek için FC Grup çatısı altında toplanmıştır. FC moda felsefesinin ifadesi olan "FASHIONISM" kavramını literatürlere kazandıran FC Grup kendine has çizgisiyle, giyinmenin sadece örtünmek olmadığını bir ifade şekli olduğunu göstererek kendine özgü felsefesiyle tescillemiştir.

 

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR