Kargo işlemleri için ücret ödeyecek miyim?

www.fcplus.com’dan yapacağınız alışverişlerinizde 150 TL ve üzeri tutarlarda kargo ücreti ödemezsiniz. Kapıda ödeme ücreti 10 TL olarak ücretlendirilmiştir.


Yaptığım alışverişlerde ürünüm ne zaman kargoya verilir ?

Siparişleriniz ortalama 3-4 iş günü içerisinde Aras Kargo ile gönderilmektedir(Kampanya dönemlerinde yoğunluk ve tekrardan tedarik etme nedeniyle bu süreç 3-7 gün arasına çıkabilir). Hafta sonu ve resmi tatil günleri verilen siparişlerin tedarik süreci ilk iş günü işleme alınacaktır.Siparişinizin elinize ulaşması ise teslimat adresinizin doğru olması ve teslimat iline bağlı olarak değişebilmektedir. Ortalama teslimat sürelerini ve teslimatı yapılamayan uzak bölgeleri kargo şirketinin web sitesi üzerinden öğrenebilir veya müşteri ilişkilerimizden destek alabilirsiniz.


İndirim dönemlerinde ürünüm ne zaman kargoya verilir?

İndirim dönemlerinde yaşanan yoğunluk nedeniyle kargoya verilme süresi 4-7 iş günü arasında değişmektedir.

Covid-19 salgını nedeni ile; kargo teslimat sürecimiz 7-10 iş günü arasında değişiklik gösterecektir. 


Siparişimin kargo bilgilerini nasıl takip edebilirim?

"Hesabım" sayfasından ilgili siparişinizi görüntüleyerek, "Siparişlerim" başlığı altında siparişinizin kargo sürecini takip edebilirsiniz. Siparişiniz kargoya verildiği anda tarafınıza e-mail ile bilgi verilecektir.


Sipariş teslimat adresimi değiştirmek istiyorum, nasıl yapabilirim?

Sipariş adresinizi, "Hesabım" sayfasında bulunan "Adreslerim" bölümünden değiştirebilir veya satın alma işlemi sırasında "Yeni Adres Tanımlamak İstiyorum" butonunu işaretleyerek yeni adresinizi tanımlayabilirsiniz. Bu adres, o andan sonraki siparişiniz de teslimat adresi olarak kullanılacaktır. Sipariş verme işlemi sırasında ilgili sipariş için teslimat adresini değiştirebilirsiniz. Ancak bu değişiklik, "Hesabım" sayfasına yansımaz sadece ilgili siparişe aittir.


Siparişimin elime ulaşmadığı durumlarda ne yapabilirim?

Kargo firması belirtmiş olduğunuz adrese siparişinizi teslim edecektir. Adresinizde bulunamamanız durumunda, kargonuzu getiren kişi paketinizi en yakın kargo şubesinden alabileceğinize dair bir not bırakacaktır. Kargonuzun durumunu "Hesabım" sayfasında bulunan “Siparişlerim" bölümündeki “Kargo Takip” linkine tıklayarak takip edebilirsiniz.


Hızlı Teslimat süresi nedir?

Hızlı Teslimat siparişiniz ilk iş günü tedarik edilip aynı gün kargoya verilecektir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR